Byrå i teak

166035

BYRÅ, 1900-tal, teak, 5 lådor, höjd 90, 82x53 cm, nycklar finns

Bruksslitage

Byrå i teak

Budhistorik (5 bud)
596032
600
595857
550
595823
500
595823
595591

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.