Supkopp bägare i silver

166032

SUPKOPP, Sverige, 17/1800-tal, BÄGARE, 1859, BÄGARE, 2 st, 1900-tal, silver, totalvikt ca 220 g

Supkopp med skador, bägare med initialer

Silver

Supkopp bägare i silver

Budhistorik (15 bud)
600550
2 800
600539
2 600
600441
2 400
600298
600286

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.