Lars Hillersberg President Bush torkar sig

166022

HILLERSBERG, Lars (1937-2005): President Bush torkar sig med flaggan,
signerad på baksidan Lars Hillersberg, väggobjekt, blandteknik, höjd 158 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

600975
600821
597763
594215
750

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.