Lars Hillersberg blandteknik

166020

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "American dream", signerad Hillersberg, blandteknik på papper uppfäst på presenning, 59x124 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Pappersskador

Konst, Måleri

Lars Hillersberg blandteknik

Budhistorik (4 bud)

605435
603940
603081
600976

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.