Stolar bellmanstyp

166019

STOLAR, 6 st, 1900-tal, bellmanstyp, gråmålade

bruksslitage

Stolar bellmanstyp

Budhistorik (36 bud)
595954
9 800
595919
9 600
595953
9 400
595919
9 200
595941
9 000

Slutpris SEK:
9 800
957 EUR, 1 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.