Fällbord Mälardalen

166017

FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, runt, höjd 72, diameter 89 cm

Bruksslitage, skivan något skev

Fällbord Mälardalen

Budhistorik (11 bud)
595015
590414
590414
850
592002
590414
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.