Gräddkanna i silver

166016

GRÄDDKANNA, silver, godronnerat liv, dekor med palmetter, trähandtag, stämplad M Schwartz 12 lod, höjd inklusive hänkel 12 cm, totalvikt ca 330 g

Fotring med lagning

Silver

Gräddkanna i silver

Budhistorik (4 bud)

597989
2 400
596891
594469
1 300
592470

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.