Kyrkdosa i silver med invändig förgyllning

166015

KYRKDOSA, silver, Göteborg 1770, invändigt förgylld, vikt ca 76 g

Dekor med slitage

Silver

Budhistorik (22 bud)
600301
6 800
600299
6 600
600300
6 400
600299
6 200
599774
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.