Reinhold Ljunggren litografier

166014

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Enebacken", - "Vintermorgon, Arboga" signerade 349/360 - 45/310, litografi, 25,5x35 - 25x33 cm

Ngt gulnad

Budhistorik (12 bud)
608125
850
608329
608125
750
608327
700
608125
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.