Reinhold Ljunggren litografier

166011

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Salems kyrka", - "Oscarianskt stilleben", signerade PT - 204/360 , litografi, 29,5x44 - 39x30 cm

Budhistorik (7 bud)
608314
700
608235
650
608311
650
608235
600
608310
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.