Reinhold Ljunggren litografier

166009

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Snösmältning", - "Gammal ek" signerade 57/250 - 196/310, litografi, 35x50 -42x31,5 cm

Budhistorik (24 bud)
608300
607612
3 800
608298
3 600
607612
3 200
608291

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.