Reinhold Ljunggren litografier

166008

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Från Tofsö", - "Vintermorgon, Julaftons fyr" signerade 124/310 -123/250, litografi, 21x42 - 28x40 cm

Budhistorik (19 bud)
607664
1 400
608294
1 400
607664
1 300
608289
607664

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.