Reinhold Ljunggren litografier

166004

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Över isen, Bokö", - "Östra Garpahamnen" signerade 140/260 - 97/360 , litografi, 28x46 - 30x49 cm

Budhistorik (19 bud)
602757
2 800
608258
2 600
602757
2 400
608256
602757
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.