Reinhold Ljunggren litografier

166001

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Höstbild", - "Vårvinter" signerade 107/250 - 168/360, litografi 41x30 - 33x26 cm

Budhistorik (13 bud)
608257
607984
1 400
607821
1 300
607821
607787

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.