Reinhold Ljunggren litografier

165999

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Everts brygga", - "Vintervila" signerade PT - 150/310, litografi 22x35 - 27x36 cm

Budhistorik (16 bud)
608198
1 300
605517
608197
605517
608196

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.