Reinhold Ljunggren litografi

165997

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Västra Långgatan, Trosa (Julhandel i småstad", signerad 323/360, litografi, 28,5x44,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (29 bud)
608047
3 400
607918
3 200
608042
607918
2 800
607976
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.