Cigarettetuier i silver

165993

CIGARETTETUIER, 3 st, silver, varav en med emaljdekor och en med nielloteknik stämplad Thailand, totalvikt ca 287 g

Med inskription och bucklor

Silver

Cigarettetuier i silver

Budhistorik (7 bud)
599178
1 600
599176
599174
1 400
597887
1 300
593699
600

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.