Reinhold Ljunggren litografi

165992

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Över isen, Bokö", - "Trosa skärgård, Tofsö" signerade PT - HCXXIV/L, litografi, 28x46 - 23,5x39,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (9 bud)
607556
1 700
607352
1 600
605516
607351
605516
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.