Reinhold Ljunggren litografi

165989

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Marsdag, Trosa skärgård", signerad PT, litografi, 48x29,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (13 bud)
607999
608222
607999
607660
750
607997
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.