Reinhold Ljunggren litografier

165986

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Sjöbodar, Oxelvik", "Januarikväll, Gälö", signerade 116/360 - 117/350, litografier, 29x39,5 - 29x39,5 cm

Budhistorik (18 bud)
608210
608204
608204
608186
950
608185
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.