Ljusstakar i förgyld brons empire

165985

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd 26 cm

Belysning, Ljusstakar

Budhistorik (15 bud)
598087
3 800
599638
3 800
598087
3 600
599637
3 400
598087
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.