Reinhold Ljunggren litografier

165984

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Valv i Spanien", "Spansk arkad", "från moskén, Israel", "Spansk gata", signerade, litografier, varierande format, oramade

Budhistorik (12 bud)
608025
950
608153
900
608025
850
608152
608025
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.