Reinhold Ljunggren litografier

165983

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Stilleben med vit azalea", "Utsikt från kammaren", "Aftonlampan", "Trosa ute och inne (Malins kammare)", signerade, litografier, varierande format, oramade

En med fuktskada, delvis gulnade

Budhistorik (15 bud)
608150
1 300
607598
608147
607598
608144

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.