Reinhold Ljunggren litografier

165981

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 3 st., "Det tysta rummet", 1950, "Vinterutsikt", 1984, "Interiör med kakelugn, signerade, litografier, varierande format, oramade

Budhistorik (18 bud)
608172
1 700
608167
1 600
608141
608166
608141
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.