Reinhold Ljunggren litografier

165980

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 6 st., "Söndag Västra Ågatan, Trosa", "Parklandskap, Tureholm", "Från Blekinge", "Trosautsikt", "Rådhustorget/Konstnären", signerade, litografier resp serigrafier, varierande format, 2 samtryckta, oramade

Delvis gulnade

Budhistorik (8 bud)
607616
608101
607616
600
608100
550
607616
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.