Reinhold Ljunggren litografier

165976

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 4 st., "Söndag Västra Ågatan, Trosa", "Vinterkväll, Trosa", "Måne vid ån", "Vinter, Garvaregården", 1952-59, signerade, litografier,varierande format, oramade

Gulnade, marginalskador

Budhistorik (11 bud)
608139
950
607657
900
608093
900
607657
850
608091

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.