Reinhold Ljunggren litografier

165973

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Fiskarens brygga", 1955, "På hemväg från fisket", 1960, signerade R. Ljunggren, 68/75 - 71/260 litografi, 32x39,5 - 29x42 cm, oramade

Budhistorik (16 bud)
608117
1 300
605515
608116
605515
607806
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.