Fernandez Arman färglitografi

165972

ARMAN, Fernandez (1928-2005): Frihetsgudinnan, signerad Arman, 7/150, färglitografi, bladstorlek 75,5x56,5 cm

Fernandez Arman färglitografi

Budhistorik (15 bud)
595455
595299
3 800
595453
3 800
595299
3 600
595450
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.