Reinhold Ljunggren litografier

165971

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Allhelgonadag Tuna", 1985, "Löjtnantens stuga, Vimmerby", 1990, signerade R. Ljunggren, 187/310 - 109/150 litografi, 33x52 - 51,5x36cm, oramade

Budhistorik (9 bud)
608115
600
608113
550
608110
500
608112
500
608110
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.