CF Reuterswärd akvarell

165970

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Astrid Sampe", signerad och daterad 1993, blandteknik/akvarell på papper, bladstorlek 65x48 cm

Konst, Måleri

CF Reuterswärd akvarell

Budhistorik (3 bud)

589724
588132
587818

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.