Reinhold Ljunggren litografier

165968

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Sommardag Julaftons fyr", 1964, "Från Fågelö", 1964, signerade R. Ljunggren, - 74/260 - PT litografi, 31x49 - 46,5x35 cm, oramade

"Från Fågelö", gulnad

Budhistorik (19 bud)
608081
3 200
608096
608081
2 800
607861
2 600
607861

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.