Reinhold Ljunggren litografi

165964

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Måne vid ån", 1956, "Åparti, Trosa", 1958, signerade R. Ljunggren, PT - 41/310, litografi, 36x25 - 27x40 cm, oramade

Gulnad resp fuktskador

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (3 bud)

608078
608072
607790

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.