Reinhold Ljunggren litografier

165963

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Trosaån", 1990, "Söndag Västra Ågatan, Trosa", 1985, signerade R. Ljunggren, 134/250 - 244/400 litografi, 27x38 - 22x19 cm, oramade

Budhistorik (9 bud)
608076
608071
950
608074
900
608071
850
600557

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.