Reinhold Ljunggren litografier

165962

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Hjalmar knyter nät", "Evert vittjar", signerade R. Ljunggren, PT - 72/250, litografi, 32x38 - 37x28 cm, oramade

Budhistorik (18 bud)
608062
608064
608062
1 400
608059
1 300
607995

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.