Reinhold Ljunggren litografi

165960

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Auktion i Trosa", 1951, signerad R Ljunggren PT, färglitografi, 35x51 cm, oramad i passpartout, oramade

Fläck

Konst

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (13 bud)
608040
1 600
608053
1 600
608040
608051
1 400
608040
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.