Sven X:et Erixson litografier

165953

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Fyrverkeri", 1961, signerade och numrerad 65/100, 34x46 cm samt 4 st "Dansbanan Tumba", 1969, stämpelsignerade, 54,5x65,5 cm; 2 inramade samt 3 oramade

1 blad med reva, hanteringsveck, gulnader

Sven X:et Erixson litografier

Budhistorik (12 bud)
604021
1 800
603611
1 700
604019
1 700
603611
1 600
604018

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.