Reinhold Ljunggren oljemålning

165944

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Stilleben med spiselhund och foto, signerad R. Ljunggren, olja på duk, 32x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
606617
8 400
607230
8 200
606617
8 000
605738
3 600
605323
3 400

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.