Bror Marklund grafikparti

165929

MARKLUND, Bror (1907-1977): Samling grafik, Kompositioner, signerade, varierande motiv och mått; 1 collage signerat och daterad -63 medföljer, 67x51 cm. Samlingen innehåller 32 lösa blad i passepartout, 2 mappar (6+5 blad)

Gulnader, tejpmärken, 1 mapp ej komplett

Bror Marklund grafikparti

Budhistorik (10 bud)
604016
3 600
604037
3 400
604016
3 200
603988
602495
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.