Oljemålning

165928

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kossor på bete, signerad och daterad M. Österlöf 1915, olja på duk, 65x93 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

602048
601744
601722
1 300
594896

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.