Astri Bergman Taube grafik

165927

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mappar (2 st): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 17/210, 5 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Stockholmsbilder", signerade och numrerade 1/225, 6 st serigrafier, 1975, bladstorlek 47,5x63 cm vardera

Gulnader, fläckar

Astri Bergman Taube grafik

Budhistorik (2 bud)

603814
602871

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.