Miniatyrmålning Jakob Axel Gillberg

165922

MINIATYRMÅLNING, damporträtt i profil föreställande Ulrika af Melin, signerad och daterad Gillberg J A 1805 (Jakob Axel G., 1769-1845), pennteckning på papper, oval, 7,5x6,5 cm

Diverse, Konst, Måleri

Budhistorik (22 bud)
599418
2 800
599206
2 600
599206
2 400
598192
598192

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.