Spegel Jonas Frisk

165915

SPEGEL sengustaviansk, a tergo etikettsignerad Jon Frisks Spegelfabrik Stockholm, höjd 165x67 cm

Renoverad och kompletterad, senare glas, smärre skador

Speglar

Spegel Jonas Frisk

Budhistorik (9 bud)
595364
5 200
595361
5 000
595357
4 800
595355
4 600
595354
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.