Koppar med fat i porslin

165912

KOPPAR med fat, 3 st, porslin, varav 2 st märkta Berlin

Den omärkta koppen med skador och lagningar, båda Berlin kopparm med smärre nagg och nötning på gulddekoren

Keramik/Porslin

Koppar med fat i porslin

Budhistorik (36 bud)
599737
6 800
599740
6 600
599737
6 400
599734
6 200
599731
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.