Per Eskilson olja

165907

ESKILSON, Per (1820-1872): Högläsning, signerad och daterad P. Eskilson 1856, olja på duk, 47x56 cm

Konst, Måleri

Per Eskilson olja
Budhistorik (12 bud)
595867
3 800
595733
3 600
595030
3 400
594874
3 200
594873

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.