Astri Bergman Taube grafikmappar

165904

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mappar (2 st): "Sjösala ängar", signerade och numrerade 3/225, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera; texter av Evert Taube samt "Sjösala lundar", signerade och numrerade 1/225, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm

Gulnader

Budhistorik (31 bud)
603900
603897
3 800
603893
3 600
603894
3 600
603893
3 400

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.