Miklos Szhodovszky skulptur

165899

SZUHODOVSZKY, Miklos (född 1943): Utan titel, monogramsignerad och daterad 1987, olika material, höjd 32 cm

Konst, Skulptur

Miklos Szhodovszky skulptur

Budhistorik (9 bud)
594483
591014
750
594482
700
591014
650
589667
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.