Astri Bergman Taube grafikmappar

165897

TAUBE, Astri och Evert: (2 mappar) Mapp:"6 grafiska blad av Astri och Evert Taube", signerade Astri Bergman-Taube, 2/280, serigrafier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera; texter av Evert Taubeoramade samt Mapp: "Antibes", signerade och numrerade 9/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera

Gulnader

Budhistorik (39 bud)
603941
7 400
603938
7 200
603935
7 000
603931
6 800
603928
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.