Ram 1800-tal

165895

RAM, 1800-tal, förgylld, innermått, 70,5x93 cm

Pastellageskador

Diverse

Ram 1800-tal
Budhistorik (12 bud)
594662
594651
750
589863
700
594650
700
589863
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.