Oljemålning efter Correggio

165894

CORREGGIO, efter, Madonna med barnet och Hieronymus, 1800-tal, olja på duk, 160x120 cm

Konst, Måleri

Oljemålning efter Correggio

Budhistorik (15 bud)
594920
12 000
594871
5 200
594870
4 400
594869
4 200
594868

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.