Miklos Szuhodovszky skulptur

165890

SZUHODOVSZKY, Miklos (född1943): Utan titel, otydligt monogramsignerad och daterad 1986, olika material, höjd 87 cm

Konst, Skulptur

Miklos Szuhodovszky skulptur

Budhistorik (22 bud)
594843
3 200
594840
594833
2 800
594832
2 600
594830
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.